Uzņēmuma reģistrācija Latvijā

Palīdzība uzņēmējdarbības uzsākšanā. Dažādu formu uzņēmumu atvēršana. Dokumentu noformēšana, licenču, atļauju noformēšana, uzturēšanās atļaujas reģistrācija, atverot uzņēmumu, grāmatveža atlase, biroja izvēle un daudz kas cits...

Uzņēmumu reģistrācija Latvijā. No idejas līdz rezultātam

Uzņēmumu reģistrācija Latvijā. No idejas līdz rezultātam

Latvija ir sava veida ekonomisks tilts starp Austrumiem un Rietumiem. Šī valsts, kas tiek uzskatīta par Baltijas reģiona loģistikas centru, arī ieņem vadošo nišu IT sektorā Austrumeiropā. Ideāls variants ne tikai tranzītam, bet arī biznesa reģistrācijai – vietējai un starptautiskai.

Reģistrējot uzņēmumu Latvijā, Jūs varat rēķināties ar šādām priekšrocībām pēc Jūsu izvēles:

1

Iespēja saņemt uzturēšanās atļauju. Uzņēmuma atrašanās Latvijā ļauj rēķināties ar uzturēšanās atļauju uzreiz uz pieciem gadiem - ne katra Eiropas valsts ir gatava piedāvāt šādus nosacījumus. Esam gandarīti par efektivitāti: Latvijā visi birokrātiskie procesi šajā jomā ilgst no divām līdz astoņām nedēļām, savukārt citās Eiropas valstīs uzturēšanās atļaujas saņemšanas process var ilgt pat sešus mēnešus.
Skatīt vairāk: Uzturēšanās atļauja investoriem un uzņēmējiem.

2

Unikāli liels uzņēmuma reģistrēšanas ātrums Latvijā, konta atvēršana. Reģistrēt uzņēmumu Latvijā var pāris dienu laikā, īpaši, ja šajos jautājumos izmanto profesionāļu atbalstu un palīdzību. Piemēram, sazinieties ar AllBusiness – ar mūsu palīdzību ir iespējams reģistrēt uzņēmumu attālināti.

3 Izdevīgi nosacījumi valsts nerezidentiem, kuri atver biznesu Latvijā. Darījumos par pakalpojumu sniegšanu vai pirkšanu un pārdošanu starp Latvijas uzņēmumu un citas ES valsts uzņēmumu tiek piemērota 0% PVN likme. Nulles PVN tiek piemērots arī nesadalītajai peļņai, eksporta un importa darījumiem. Darījumiem Latvijas teritorijā PVN ir 21%. Turklāt dividenžu izmaksa par labu juridiskām personām netiek aplikta ar nodokļiem.

Uzņēmuma reģistrācija Latvijā: ko sagaidīt

Pēdējos gados daudzi ārvalstu investori Latviju sāk uztvert kā ideālu tramplīnu ieiešanai Eiropas tirgū. Un šāda interese ir diezgan pamatota: Latvija ir PTO, Eiropas Savienības, NATO dalībvalsts, valsts ir parakstījusi Šengenas līgumu. Vienlaikus Latvija atrodas uz Rietumu un Austrumu robežas, darbojoties kā saikne tirdzniecībā starp Eiropu un krievvalodīgajām valstīm. Pieskaitiet tam attīstīto banku sektoru un krievvalodīgo speciālistu klātbūtni valstī, un pēdējās šaubas pazudīs bez pēdām. Kā patīkams bonuss - iespēja iegūt uzturēšanās atļauju Eiropā.

Ar katru gadu arvien vairāk nerezidentu atver firmas Latvijā – tas noveda pie tā, ka valdība nolēma mainīt tos Latvijas likumdošanas punktus, kas saistīti ar uzņēmumu reģistrāciju valstī. Prasības ir manāmi vienkāršotas, turklāt ir parādījies turēšanas režīms, iespēja saņemt uzturēšanās atļauju Latvijā vietējo uzņēmumu īpašniekiem.

Pieci iemesli vērsties pie mums!

Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu biznesa konsultāciju jomā, konsultējam nodokļu jomā Latvijā. Mēs palīdzēsim jums atvērt biznesu, noformēt dokumentus, izsniegt atļaujas un licences, atrast grāmatvedi, atrast biroju, noformēt dokumentus, lai iegūt nodokļa režīmu uz pievienoto vērtību.

Zemas cenas. Mēs cenšamies padarīt sadarbību ar mūsu uzņēmumu pēc iespējas ērtāku un izdevīgāku jums, tāpēc mēs uzturam cenas zemā līmenī. IK, SIA, AS atvēršana no 200 eiro.

Mēs runājam vienā valodā ar jums. Konsultācijas tiek veiktas, ņemot vērā klienta vajadzības, iespējas, individuālās vēlmes, ņemot vērā situāciju. Pēc sazināšanās ar mums jūs precīzi zināsiet, kā sasniegt savu mērķi.

Jūsu rīcībā - augsti kvalificēti speciālisti, kuriem ir ilggadēja darba pieredze juridiskos uzņēmumos Latvijā. Mēs brīvi veicam uzņēmējdarbību Latvijā un atklāti dalāmies ar savām zināšanām un prasmēm ar klientiem.

Mēs garantējam rezultātu. Mēs izsniedzam un izmantojam tikai pārbaudītu informāciju, kas ļaus jums sasniegt rezultātu ar 100% varbūtību. Ja jūs nolemjat sazināties ar mūsu uzņēmumu, nav nekādu risku. Tagad mūsu klienti ir lieli uzņēmumi Latvijā, Ukrainā un citās valstīs.

Mūsu adrese
Mūsu tālrunis:+371 24 20 23 20 (Viber, Telegram, Whatsapp)

Atstājiet savu pieteikumu uz konsultāciju