Uzturēšanās atļauja Latvijā

Palīdzība uzņēmējdarbības uzsākšanā. Dažādu formu uzņēmumu atvēršana. Dokumentu noformēšana, licenču, uzturēšanās atļauju reģistrēšana, grāmatveža atlase, biroja izvēle un citi pakalpojumi.

Uzņēmumu reģistrācija Latvijā. No idejas līdz rezultātam.

Uzņēmumu reģistrācija Latvijā. No idejas līdz rezultātam.

Latvija ir sava veida ekonomiskais tilts starp Austrumiem un Rietumiem. Šī valsts, kas tiek uzskatīta par Baltijas reģiona loģistikas centru, arī Austrumeiropā ieņem vadošo nišu IT nozarē. Ideāli ne tikai tranzītam, bet arī uzņēmējdarbības reģistrēšanai - vietējai un starptautiskai.

Uzņēmuma reģistrācija Latvijā: ko gaidīt

Pēdējo gadu laikā daudzi ārvalstu investori ir uzskatījuši Latviju par ideālu tramplīnu efektīvai iekļūšanai Eiropas tirgū. Un šī interese ir pilnībā pamatota: Latvija ir PTO, Eiropas Savienības, NATO dalībvalsts, valsts ir parakstījusi Šengenas līgumu. Tajā pašā laikā Latvija atrodas uz robežas starp Rietumiem un Austrumiem, veicot saiknes funkciju tirdzniecībā starp Eiropu un krievvalodīgajām valstīm. Pievienojot tam attīstīto banku sektoru un krievvalodīgo speciālistu klātbūtni valstī, un pēdējās šaubas izzudīs bez pēdām. Kā jauks bonuss - iespēja iegūt uzturēšanās atļauju Eiropā.

Katru gadu Latvijā arvien vairāk nerezidentu atver uzņēmumus - tas ir novedis pie valdības lēmuma mainīt tos Latvijas likumdošanas punktus, kas saistīti ar uzņēmumu reģistrāciju valstī. Prasības ir kļuvušas daudz vienkāršākas, turklāt parādījies turēšanas režīms, iespēja iegūt uzturēšanās atļauju Latvijā vietējo uzņēmumu īpašniekiem.

Pieci iemesli vērsties pie mums!

Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu biznesa konsultāciju jomā, konsultējam nodokļu jomā Latvijā. Mēs palīdzēsim jums atvērt biznesu, noformēt dokumentus, izsniegt atļaujas un licences, atrast grāmatvedi, atrast biroju, noformēt dokumentus, lai iegūt nodokļa režīmu uz pievienoto vērtību.

Zemas cenas. Mēs cenšamies padarīt sadarbību ar mūsu uzņēmumu pēc iespējas ērtāku un izdevīgāku jums, tāpēc mēs uzturam cenas zemā līmenī. IK, SIA, AS atvēršana - no 50 eiro, licenču reģistrācija - no 100 eiro, juridiskās adreses - no 200 eiro.

Mēs runājam vienā valodā ar jums. Konsultācijas tiek veiktas, ņemot vērā klienta vajadzības, iespējas, individuālās vēlmes, ņemot vērā situāciju. Pēc sazināšanās ar mums jūs precīzi zināsiet, kā sasniegt savu mērķi.

Jūsu rīcībā - augsti kvalificēti speciālisti, kuriem ir ilggadēja darba pieredze juridiskos uzņēmumos Latvijā. Mēs brīvi veicam uzņēmējdarbību Latvijā un atklāti dalāmies ar savām zināšanām un prasmēm ar klientiem.

Mēs garantējam rezultātu. Mēs izsniedzam un izmantojam tikai pārbaudītu informāciju, kas ļaus jums sasniegt rezultātu ar 100% varbūtību. Ja jūs nolemjat sazināties ar mūsu uzņēmumu, nav nekādu risku. Tagad mūsu klienti ir lieli uzņēmumi Latvijā, Krievijā, Ukrainā un Baltkrievijā.

Mūsu adrese
Mūsu tālrunis:+371 24 20 23 20 (Viber, Telegram, Whatsapp)
Papildus pakalpojumi

 • Bizness Latvijā, atvērt uzņēmumu Latvijā.
 • Konsultācijas par uzņēmējdarbības uzsākšanu un nodokļiem.
 • Palīdzība PVN (PVN, PVN) reģistrēšanā, dokumentu paketes sastādīšanā.
 • Uzņēmumu pirkšana un pārdošana
 • IK (individuālais komersants), SIA (sabiedrība ar ierobežotu atbildību), Biedrības atvēršana.
 • Izmaiņas juridisko personu reģistrācijas dokumentos, juridisko personu likvidācija.
 • Palīdzība dokumentu aizpildīšanā bankas konta atvēršanai Latvijā. Informācijas atbalsts. Vienkāršosim darbības, lai atvērt bankas kontu Latvijā rezidentiem un nerezidentiem.
 • Juridiskās adreses izvēle uzņēmumiem Rīgā. Savlaicīga vēstuļu piegāde, adreses apstiprinājums pēc pieprasījuma.

Mēs organizējam seminārus, konferences, komandējumus pēc jūsu pieprasījuma. Semināri un konferences Rīgā. Atrodam vietu, organizējam transfēru, vienojamies par laiku un citām detaļām.

Tekstu tulkošana un visu dokumentu notariāla apliecināšna Rīgā, visās valodās, ātri un kvalitatīvi.

 • Zīmogs uzņēmumam ar dizainu.
 • Grāmatveža izvēle / grāmatvedības vadīšana.
 • Virtuālais sekretārs.
 • Palīdzība izveidot eletronisko parakstu.
 • Dokumentu, apostille legalizēšana.
 • Palīdzība ar nodokļiem atgriešanu un citem jautājumiem.

Atstājiet savu pieteikumu uz konsultāciju

banner