Uzturēšanās atļauja uzņēmējdarbībai

Palīdzība uzturēšanās atļaujas saņemšanā, atverot uzņēmumu. Dokumentu noformēšana, licenču, atļauju noformēšana, uzturēšanās atļauju noformēšana, grāmatveža atlase, biroja izvēle un daudz kas cits...

Uzturēšanās atļauja, atverot uzņēmumu

Uzturēšanās atļauja, atverot uzņēmumu

Mūsdienās ir daudz programmu, kas ļauj iegūt uzturēšanās atļauju Latvijā. Viena no vispopulārākajām un efektīvākajām ir uzturēšanās atļaujas iegūšanas metode, atverot uzņēmumu.

Kāda ir programmas nozīme?

1

Strādājošs bizness Eiropas valstī ir lieliska izredze. Latvija atļauj ārvalstu pilsoņiem veikt finanšu darbības savā teritorijā. Programmas galvenais mērķis ir piesaistīt ārvalstu kapitālu un palielināt darba vietu skaitu. Tas ir viens no svarīgākajiem ekonomikas attīstības elementiem.

Kā iegūt uzturēšanās atļauju kā uzņēmuma īpašniekam?

Sava uzņēmuma izveide palīdzēs tiem, kuri plāno iegūt uzturēšanās atļauju Latvijā. Šīs metodes priekšrocība ir tāda, ka uzturēšanās atļauju saņem arī uzņēmēja dzīvesbiedrs, kā arī pilngadību nesasniegušie bērni. Uzturēšanās atļaujas derīguma termiņš pēc pirmā pieteikuma iesniegšanas ir 5 gadi. Jūs varat atvērt biznesu Latvijā un pēc kāda laika mēģināt noformēt uzturēšanās atļauju. Bet ir jāievēro viens nosacījums - ņemtajiem nodokļiem (iesniegšanas brīdī) jābūt vismaz 5700 eiro.

Kas būtu jādara?

Neskatoties uz programmu pārbagātību, daudzi nezina, kā iegūt uzturēšanās atļauju Latvijā. Patiesībā viss ir vienkārši – vienkārši sazinieties ar mums. Allbusiness jau daudzus gadus ir specializējies palīdzēt jebkuras sarežģītības dokumentācijas noformēšanā, tāpēc varam palīdzēt arī uzturēšanās atļaujas izsniegšanā. Viss, kas pirmajā posmā ir nepieciešams, ir sazināties ar Allbusiness pārstāvi un ierasties uz konsultāciju.

Sadarbības priekšrocības

Strādājam jau ilgu laiku, tāpēc saviem klientiem piedāvājam pilnu pakalpojumu paketi:

  • juridiskais atbalsts - iesniegtos dokumentus pārbauda mūsu juristi;
  • tulkošanas pakalpojumi – iesniegtajiem dokumentiem jābūt tulkotiem latviešu valodā – un nodrošinām kompetentu tulkojumu;
  • personīgais konsultants - uzturēšanās atļaujas iegūšanas procesā uzņēmējiem ir daudz jautājumu, kas prasa operatīvus risinājumus. Pienākumu samaksa, bankas meklēšana vai labvēlīgi nosacījumi medicīniskajai apdrošināšanai - šim nolūkam būs personīgais asistents;
  • pieņemamas pakalpojumu izmaksas - Allbusiness sniedz kvalitatīvus pakalpojumus par mērenām izmaksām.

Iegūstot uzturēšanās atļauju uzņēmējdarbībai, tiek iegūta arī iespēja brīvi pārvietoties pa Šengenas zonas valstīm. Turklāt uzņēmējiem ir īpaši nosacījumi, lai saņemtu uzturēšanās atļauju atkārtoti, uz ilgāku laiku. Par to sīkāk runāsim konsultācijas laikā.

Mūsu adrese
Mūsu tālrunis:+371 24 20 23 20 (Viber, Telegram, Whatsapp)

Atstājiet savu pieteikumu uz konsultāciju